Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań zainteresowany Marko Jevtoviciem z Partizana Belgrad

Lech Poznań interesuje się defensywnym pomocnikiem Partizana Belgrad, Marko Jevtoviciem. Negocjacje na temat transferu zawodnika trwają od grudnia - informują serbskie media.

Obecny kontrakt 24-latka z Partizanem wygasa w czerwcu bieżącego roku. Zawodnik wciąż nie podpisał nowej umowy, co zamierzają wykorzystać szefowie Lecha Poznań, którzy - zdaniem serbskich mediów - negocjacje na temat sprowadzenia piłkarza prowadzą już od grudnia.

Lech to jednak nie jedyny zainteresowany zakupem Jevtovicia. Zawodnika pozyskać chcą również kluby z Rosji. - Jest kilka rosyjskich klubów zainteresowanych Marko. W Partizanie wciąż na niego liczą, ale nie możemy wykluczyć jego transferu - potwierdza Dejan Radić, agent zawodnika.

W obecnym sezonie Jevtović wystąpił w 23 spotkaniach Partizana, w których zdobył cztery bramki i zaliczył jedną asystę. 24-latek w barwach "Grobari" występuje od lipca 2015 roku. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 1,25 mln euro. 

W styczniu zawodnik zadebiutował w reprezentacji Serbii, wchodząc na boisko na ostatnie 13 minut towarzyskiego spotkania z USA (0:0).

Zobacz wideo