Pique do Munira: "Nastepnym razem zostaw to mi, dobrze?

FC Barcelona pokonała w sobotnim "El Clasico" Real Madryt aż 4:0. Mogła nawet powtórzyć słynną "Manitę", ale skuteczności zabrakło między innymi młodemu skrzydłowemu "Dumy Katalonii" Munirowi El Haddadiemu, za co dostał "burę" od Gerrarda Pique.

Pique bardzo chciał strzelić gola na 0:5, który pogrążyłby doszczętnie odwiecznego rywala "Blaugrany". Rosły stoper był bardzo bliski zdobycia bramki w końcowych minutach meczu, kiedy to świetnym podaniem ze skrzydła popisał się Neymar. Obrońca Barcelony był już w polu karnym, ale uprzedził go Munir El Haddadi, który mając tylko Keylora Navasa przeciwko siebie nawet nie trafił w bramkę. Pique był wściekły i zbeształ młodszego kolegę z drużyny.

Po meczu Pique zamieścił na twitterze swoje zdjęcie z Munirem, w którym zostawił skrzydłowemu wiadomość:

"Drogi Munirze! Ale następnym razem zostaw to mnie, dobra? Gratulacje dla wszystkich fanów Barcelony. Tworzymy Historię"

Gerrard Pique jest znany ze swojego wielkiego przywiązania do FC Barcelony, z którym nie kryje się zwłaszcza na mediach społecznościowych. Obrońca naraził się przez to wielu sympatykom Realu Madryt i w czasie meczu nie raz był wygwizdywany. Strzelenie piątej bramki przez stopera "Dumy Katalonii" na "Santiago Bernabeu" byłoby więc wbiciem przysłowiowej "szpili" wszystkim kibicom "Królewskich".

Zobacz wideo
Więcej o: