Mocne okładki po El Clasico. "Bernabeu żąda głów", a kataloński dziennik drwi i świętuje "Ale lanie!"

Hiszpańska prasa nie oszczędziła Realu Madryt po sromotnej porażce z Barceloną (0:4). Mówi wprost o ruinie i kibicach, którzy żądają głowy Florentino Pereza. A w Katalonii? Tam jest zupełnie inaczej. Radość i drwiny ze słabeusza.
Marca Marca Marca

MARCA: Bernabeu żąda głów

Największy madrycki dziennik nie ma wątpliwości. Real Madryt jest w zgliszczach. Został zmieciony przez niszczycielską Barcelonę.

Na okładce mamy zdjęcie kibiców Realu machających białymi chustami, którzy winnego porażki już znają - jest nim Rafa Benitez. Kibice żądają jednak nie tylko jego głowy, ale także Florentino Pereza. Dostało się także zawodnikom. Otrzymali sporą porcję gwizdów.

Z kolei, jak zauważa dziennik, Iniesta zszedł z boiska przy owacji na stojąco, tak jak kiedyś Ronaldinho, czy Del Piero.

Mundo Deportivo Mundo Deportivo Mundo Deportivo

MUNDO DEPORTIVO: Pokaz

Kataloński dziennik jest zachwycony ogromną siłą Barcelony, która potrafiła zmieść Real na Bernabeu i to bez Messiego.

Dziennikarze gazety z przyjemnością piszą o wielkim upokorzeniu Realu i gromach spadających na głowy piłkarzy, Beniteza i Pereza.

AS AS AS

AS: Goleada w kierownictwo Florentino

Barcelona rozgrywała swój spektakl przy akompaniamencie kibiców domagających się dymisji prezesa Realu Madryt.

Relacja opisująca mecz zatytułowana jest "Cyklon i zgliszcza". I takie też noty wystawił piłkarzom z Madrytu AS. Tylko Isco, James, Modrić i Carvajal zasłużyli na "jedynkę". Reszta zespołu zagrała poniżej jakiejkolwiek krytyki.

SPORT SPORT SPORT

SPORT: Ale lanie!

Kataloński dziennik świętuje okładką "0-4" i okrzykiem "Ale lanie". "Sport" drwi z rozbitego Realu i z przyjemnością wymienia nazwiska strzelców bramek, którzy zmietli Bernabeu z powierzchni ziemi.

Więcej o: