Polskie premiery jubileuszowego filmu "Twenty" i ich gość specjalny - Max Morello!

Już w najbliższy piątek, 3 października w warszawskim kinie Wisła odbędzie się polska premiera jubileuszowego filmu "Twenty" największej freeskiingowej wytwórni filmowej na świecie - Poor Boyz Productions. Tym samym rozpocznie ona filmowy tour, który zawita także do Wrocławia - 4 października oraz Pragi - 5 października. Będą to jedne z pierwszych projekcji tego filmu w Europie, a w ich trakcie nie zabraknie atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących.

Najnowsza produkcja Poor Boyz Productions przygotowywana była w wielkiej tajemnicy. Zdjęcia do filmu trwały aż do połowy sierpnia, a przecieków odnośnie występujących narciarzy i informacji na temat samego filmu właściwie nie było. Dopiero na początku września Amerykanie oficjalnie wypuścili trailer i podali bardziej szczegółowe informacje. Od tego momentu "Twenty" szybko stało się jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji sezonu.

Film będzie złożony przede wszystkim z ujęć nagranych w zeszłym sezonie, ale nie zabraknie też odniesień do najważniejszych wydarzeń z całych dwudziestu lat działalności PBP. Wśród zaproszonych do współpracy przy projekcie narciarzy znajduje się cała śmietanka najlepszych freeskierów na ziemi. Sammy Carlson, JP Auclair, Pep Fujas, Dane Tudor, McRae Williams, Mike Douglas to tylko część z wielkich gwiazd, które wystąpią w filmie. Gwoździem programu ma być jednak segment powracającego do współpracy z PBP - Tannera Halla - żywej legendy tego sportu. Jak zapowiadają twórcy filmu, jego tegoroczny part ma być zapamiętany, może nawet na kolejne dwadzieścia lat.

Premiery filmów to nie wszystko co przygotowali organizatorzy wydarzenia. W Warszawie dodatkowo przed projekcją filmu odbędzie się wystawa sprzętu i odzieży narciarskiej największych marek na rynku, a we Wrocławiu wystawa zdjęć najlepszych polskich fotografów sportów ekstremalnych! Tomasz Rakoczy, Marek Ogień to tylko niektórzy artyści, którzy pokażą w kinie Nowe Horyzonty swoje prace. Po projekcji nie zabraknie oczywiście też tradycyjnych afterparty, na których zagrają najlepsi polscy DJ'e.

Największą niespodzianką ma być jednak spotkanie z gościem specjalnym wydarzenia. Specjalnie z okazji polsko-czeskiego touru do Polski przyleci jeden z pro riderów występujących w "Twenty" - Max Morello - jedna ze wschodzących gwiazd światowego freeskiingu! Opowie zgromadzonej publice o filmie, o freeskiingu i planach na nowy sezon, odpowie na wszystkie pytania i rozda autografy.

 

HIVERFILMTOUR - PLAN WYDARZEŃ:

1. Warszawa

miejsce: kino Wisła

data: 3 października, start wydarzenia - godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina:  http://www.novekino.pl/kina/wisla/index.php (wchodzimy w zakładkę "Rezerwacje" -> wybieramy dzień -> klikamy na godzinę naszego wydarzenia -> wybieramy miejsce i kupujemy)

link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1478447985774109

2. Wrocław

miejsce: kino Nowe Horyzonty

data: 4 października, start wydarzenia - godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19 zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina:  http://www.kinonh.pl/film.do?id=10671&ind=tytul%3Dtwenty&page=0&data&typ=tyt

link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1484323781848910