Najnowsze artykuły

 • Do metra i na narty. Austriackie 'trzy siostry' wabią narciarzy rodzinnych i amatorów dziewiczego puchu
 • Gdzie na deskę i na narty? Najlepszy resort dla snowboardzistów i narciarzy

  Gdzie na deskę i na narty? Najlepszy resort dla snowboardzistów i narciarzy

  Polskie stoki z roku na rok są coraz bardziej zatłoczone, a warunki pogodowe nie zawsze nas rozpieszczają. Na stokach nierzadko brakuje śniegu. Stąd wielu miłośników białego szaleństwa decyduje się na wyjazdy zagraniczne. Gdzie warto pojechać na snowboard, by mieć pewność, że wypad będzie udany? Odpowiedzią jest Południowy Tyrol w północnych Włoszech, który poza stałym śniegiem i słoneczną pogodą oferuje też wiele dodatkowych atrakcji i możliwości dla snowboardzistów i narciarzy, w tym miłośników freestylu i freeride'u.

  SPONSOROWANY 
 • Gdzie na narty biegowe i zjazdowe? Poznaj stoki i trasy biegowe na lodowcu w Południowym Tyrolu

  Gdzie na narty biegowe i zjazdowe? Poznaj stoki i trasy biegowe na lodowcu w Południowym Tyrolu

  Co prawda narciarstwo biegowe nie wymaga od nas wycieczki w górskie regiony ani korzystania ze sztucznego stoku. Nie ma jednak żadnego dobrego powodu, dla którego pasjonaci biegówek mieliby rezygnować z uprawiania ukochanego sportu w wyjątkowych okolicznościach przyrody - wśród imponujących górskich szczytów. Biegówki pozwalają przemierzać większe odległości i we własnym tempie rozkoszować się widokami. Jeśli więc szukasz idealnego miejsca na taki wypad, to nie musisz już szukać - Południowy Tyrol oferuje wszystko, czego potrzebujesz i o wiele więcej.

 • Marcowe słońce, czyli najlepsza pora na narty

  Marcowe słońce, czyli najlepsza pora na narty

  Grzeje słońce, a na stoku śnieg? Według nas nie ma nic lepszego, niż narty pod koniec sezonu! Dni są coraz dłuższe, więc nawet weekendowa wyprawa nabiera większego sensu. Dobrze Wam radzimy, ruszajcie skorzystać z dobrych warunków, szczególnie, że takie panują obecnie nie tylko w Alpach, ale również w polskich górach.

 • Zimo trwaj w najlepsze!

  Zimo trwaj w najlepsze!

  Za oknami +10 stopni i słońce, czyżby to pierwsze oznaki wiosny? Nic bardziej mylnego! To tylko chwilowe ocieplenie, a zima w polskich górach ma się bardzo dobrze. W kalendarzach dopiero druga połowa lutego, więc sezon narciarski trwa w najlepsze. Sezon wyjątkowy, bo już dawno nie widzieliśmy tak obfitych opadów śniegu. W całym kraju panują doskonałe warunki narciarskie. Nic, tylko wyrwać się na kilka dni i poszaleć na stoku!

 • Snowmaggedon w Tatrach. Sprzęt i szkolenia, które pozwalają przeżyć w górach zimą
 • Gruzja zaprasza narciarzy

  Gruzja zaprasza narciarzy

  Szusowaliście już gdzie tylko się dało w Polsce, Czechach i na Słowacji? Znane są wam również ośrodki w Alpach? A co byście powiedzieli na zimowy wyjazd do Gruzji? Tamtejsze ośrodki zachwycają warunkami.

 • Gruzja zaprasza narciarzy

  Gruzja zaprasza narciarzy

  Szusowaliście już gdzie tylko się dało w Polsce, Czechach i na Słowacji? Znane są wam również ośrodki w Alpach? A co byście powiedzieli na zimowy wyjazd do Gruzji? Tamtejsze ośrodki zachwycają warunkami.

 • Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019
 • Winter Jasna Opening - relacja z wyjazdu

  Winter Jasna Opening - relacja z wyjazdu

  Pierwsze przetarcie na stoku już za nami, 1 grudnia hucznie otworzyliśmy sezon narciarski. Wybraliśmy się na Winter Jasna Opening, wydarzenie które rozgrzewa całą Słowację. Jak było? Przeczytaj naszą krótką relację.