Dzieje się

 • Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna wyrusza na kolejną wyprawę. Tym razem redaktorzy Franek i Magda z teamu Renault Kadjar oraz Olek Pobikrowski, ekspert z FREERIDERS.com.pl wyruszają do ośrodka Jasna Chopok. Dlaczego właśnie tam? Bo to najlepsze i najbliższe Polsce miejsce, gdzie można legalnie uprawiać freeride, a oni są głodni ekstremalnych wrażeń i zimowej jazdy.

 • IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  Już 14 stycznia w Zakopanem startują zawody stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa, w których główną nagrodą jest samochód terenowy! Nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu i nadzwyczajnych umiejętności by wygrać nagrodę główną. Choć te atrybuty na pewno nie zaszkodzą w dostaniu się do specjalnej konkurencji, w której znajdą się zwycięzcy swoich grup wiekowych i kilku szczęśliwców z ?dzikimi kartami? do których uśmiechnie się los.

 • Kuryslawinowe.pl: Zanim wyjdziesz w góry zimą

  Kuryslawinowe.pl: Zanim wyjdziesz w góry zimą

  Realna ocena własnych możliwości oraz dopasowanie planów do panujących i prognozowanych warunków, to podstawa bezpiecznej i odpowiedzialnej turystyki zimowej. Właśnie dlatego każdy, kto planuje wyprawy w góry, powinien odbyć odpowiednie szkolenie pod okiem doświadczonych nauczycieli - przewodników i ratowników górskich.

 • Honor Winter Sports Festival 2017

  Honor Winter Sports Festival 2017

  W dniach 17-18 lutego 2017 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się jedne z najbardziej widowiskowych zawodów sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni powstałej specjalnie na tę okazję rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Zagadkowy "Honor" w tegorocznej nazwie imprezy to marka smartfonów Huawei, sponsora edycji.

 • The Sammy C Project - kolejna superprodukcja narciarska 22 marca w Multikinie!
 • 'Paradise Waits' - największa produkcja narciarska i snowboardowa sezonu 2015/16 już 22 lutego w Multikinie!
 • Szczyrk. Pojechali na krechę po raz siódmy w historii

  Szczyrk. Pojechali na krechę po raz siódmy w historii

  W sobotę, na stoku Juliany, ponad dwustu zawodników wzięło udział w ?Red Bull Zjazd na Krechę 2016?. W tych wyjątkowych zawodach liczy się dynamika, bezkompromisowość i pewność siebie. W rywalizacji kobiet zwyciężyły Natalia Ficek i Anna Ścisłowicz. Wśród snowboardzistów triumfował Sebastian Węglarz, a najszybszym narciarzem okazał się Marek Białek. Nasza ekipa towarzyszyła śmiałkom w zmaganiach i wystartowała z dziką kartą.

 • W Tatrach obowiązuje trzeci stopień zagrożenia lawinowego
 • Gopro partnerem technicznym naszego serwisu

  Gopro partnerem technicznym naszego serwisu

  Oficjalnie możemy zakomunikować, że od dziś materiały video tworzone na naszym serwisie będą powstawać przy pomocy produktów GoPro. Otrzymaliśmy do realizacji filmów kamerki GoPro Hero 4 Session, GoPro Hero 4 Black Adventure oraz GoPro Hero 4 Silver Adventure.

 • Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

  Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

  19 i 20 lutego 2016 - najwyższy czas zaznaczyć te dni w kalendarzu, gdyż właśnie wtedy odbędzie się najbardziej widowiskowa impreza sportowa sezonu zimowego! Na wielkiej skoczni, zbudowanej w sercu najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce, rozegrane zostaną zawody Big Air, w których wezmą udział narciarze, snowboardziści i specjaliści od ewolucji na rowerach!

Copyright © Agora SA