NBA. LeBron James przywitany w Los Angeles Lakers. Wpis Zlatana Ibrahimovicia robi furorę

LeBron James podpisał umowę z Los Angeles Lakers. Gwiazda NBA została przywitana przez piłkarza MLS - Zlatana Ibrahimovicia.

Cała Ameryka żyje przenosinami LeBrona Jamesa do Los Angeles Lakers. Koszykarza w Los Angeles powitał także Zlatan Ibrahimović, który gra na co dzień w Los Angeles Galaxy. 

Szwed zrobił to w swoim stylu - Teraz to miasto ma i Boga, i Króla - skwitował Zlatan. Ibrahimović, który prezentuje ostatnio całkiem dobrą formę, a w dwóch ostatnich kolejkach strzelił cztery gole

Gwiazda NBA ma pomóc Los Angeles Lakers w walce o powrót do czołówki zachodniej konferencji. Ostatnio dużo mówiło się także o tym, że LeBron James może trafić do Philadelphia 76ers  lub do Houston Rockets. Negocjacje na nic jednak zdały, bo James podpisał umowę z klubem z Los Angeles.

LeBron James pierwszy raz w swojej karierze zagra w klubie zachodniej konferencji; wiele wskazuje również na to, że będzie to jego ostatni kontrakt w karierze.

33-letni James to trzykrotny mistrz NBA (2012 i 2013 z Miami Heat, 2016 z Cleveland Cavaliers). Zawodnik był także cztery razy wybierany MVP sezonu