Ważna ceremonia przed wielkimi grzmotami Kinguin PTW #1 - REVOLUCJA! na żywo na naszym Twitchu!

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie w historii polskiego pro wrestlingu, czyli debiutancka gala Kinguin Prime Time Wrestling - PTW #1 - REVOLUCJA już w najbliższą sobotę, ale dzień wcześniej odbędzie się nie mniej elektryzująca Ceremonia Podpisywania Kontraktów!

8 października zawodnicy Kinguin PTW spotkają się w chorzowskiej hali MORiS, gdzie oficjalnie w obecności zaproszonych gości i kamer będą parafować umowy dotyczące walk na premierowej gali.

Będzie to moment, w którym ostatni raz przed walką będą mogli spojrzeć sobie prosto w oczy i być może spróbować „wejść do głowy" przeciwnika. Takie spotkania często wypełnione są emocjami i sportową złością, która lubi przerodzić się w niespodziewane plot twisty. W takie wieczory pewne jest tylko jedno: wszystko się może zdarzyć!

Na Ceremonii Podpisywania Kontraktów będziemy mieli również okazję zobaczyć zupełnie nowe twarze zawodników i zawodniczek, których od miejsca w rosterze dzieli dokładnie jeden podpis na kontrakcie. Kinguin PTW lubi zaskakiwać również personalnie, także oglądając ceremonię będziecie na bieżąco tak bardzo jak to tylko możliwe!

Początek ceremonii 8 października o godzinie 19:00. Będzie ona transmitowana na kanałach federacji Kinguin PTW takich jak YouTube czy Facebook oraz na kanale Twitch Sport.pl.

Znamy już też pełną kartę gali Kinguin PTW #1 - REVOLUCJA! 9 października w Chorzowie odbędzie się aż dziewięć pojedynków. Oto one:

  1. Axel Tischer vs. Taras
  2. Joe E. Legend vs. Peter Pannache
  3. Złotówa vs. ???
  4. Arczi Czajka vs. Remo
  5. Jody Fleisch vs. Jonny Storm
  6. Jedenastoosobowy Battle Royal
  7. Santino Marella i Disco Pablo vs. Marius Al-Ani i Syriusz Dziedzic
  8. Co-Main Event: Chris Masters vs. Robert Star
  9. Main Event: Gracjan Korpo vs. Nick Aldis

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu na żywo organizatorzy przewidzieli transmisję na żywo. Galę Kinguin PTW #1 - REVOLUCJA będzie można oglądać m.in. na kanale Twitch Sport.pl, na stronie internetowej TVP Sport, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz za pośrednictwem HBB TV.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Chorzowa, Andrzej Kotala.

Więcej o: