Są wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego. Śledczy wydali oświadczenie

Dawid Kostecki w piątek popełnił samobójstwo w Areszcie Śledczym w Warszawie. Jak informuje portal tvp.info, śledczy wykluczają udział osób trzecich przy jego śmierci.

Dawid Kostecki nie żyje. W piątek popełnił samobójstwo w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Jak podaje Służba Więzienna, powiesił się na prześcieradle, leżąc na więziennej pryczy. Miał się przykryć kocem, dlatego współwięźniowie nie dostrzegli niczego niepokojącego. Według funkcjonariuszy 38-latek nie był objęty specjalnym dozorem i nic nie zapowiadało, że mógłby popełnić samobójstwo. Dyrektor generalny Służby Więziennej w Warszawie powołał teraz zespół, który ma wyjaśnić okoliczności śmierci.

Kownacki czeka na walkę o pas. "Ruiz Jr? Adam miałby szanse na wygraną z nim"

Zobacz wideo

Wyniki sekcji zwłok Dawida Kosteckiego

Portal tvp.info donosi, że śledczy wykluczają wersję, że ktoś udusił Kosteckiego. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła już śledztwo w sprawie śmierci boksera. Odbyła się także sekcja jego zwłok. - Na miejscu zdarzenia pracował prokurator i biegli sądowi. W piątek odbyła się sekcja zwłok: nic nie wskazuje na to, by do jego śmierci ktokolwiek się przyczynił. Przyczyną zgonu było uduszenie - powiedział prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Więcej o: