F1. Menedżer Raikkonena: Kimi jeździłby w Ferrari jak Alonso

- Myślę, że Raikkonen zrobiłby w tegorocznym bolidzie Ferrari tyle co Alonso. Oczywiście, nic nie ujmując Fernando, wykonał dobrą robotę w tym sezonie - przyznał Steve Robertson. Menedżer zawodnika przyznaje, że Fin nadal nie zamyka drzwi przed zespołami F1.

Wracają spekulacje o powrocie byłego mistrza świata no tor wyścigowy. Sam zawodnik kilkukrotnie mówił już, że do F1 w sezonie 2011 nie wróci, lecz jego menedżer wciąż od czasu do czasu podgrzewa atmosferę. Tym razem Robertson przyznał, że przyszłość kierowcy nadal nie jest pewna, a "drzwi są otwarte".

- Oczywiście, że zawsze chcesz znać swoją przyszłość szybciej niż później, ale czasami nie jest to możliwe. Mam nadzieję, że poznamy nasz kierunek jeszcze w końcówce listopada - powiedział menedżer Raikkonena.

- Nie rozmawialiśmy z nikim z F1. Ale Kimi nie zamyka przed sobą żadnych drzwi. Nigdy nie można mówić nigdy. Może pojawią się dobre oferty - dodał Robertson.

Brytyjczyk skomentował również jazdę Fernando Alonso, który zastąpił w minionym sezonie Fina w stawce.

- Myślę, że Raikkonen zrobiłby w tegorocznym bolidzie Ferrari tyle co Fernando Alonso. Oczywiście, nic mu nie ujmując, Fernando wykonałby dobrą robotę w tym sezonie. Nie chcę być źle zrozumiany, ale Kimi zrobiłby to samo - zakończył.

Zaprojektuej wygląd bolidu. Konkurs Lotus Racing  ?

Więcej o: