Robert Kubica wraca do bolidu F1! Gdzie i o której godzinie obejrzeć transmisję?

Robert Kubica w piątek ponownie usiądzie za kierownicą bolidu Formuły 1! Polak weźmie udział w pierwszym treningu przed GP Styrii na torze Red Bull Ring. Gdzie i o której obejrzeć trening z udziałem Kubicy?

Robert Kubica weźmie udział w piątkowym treningu przed wyścigiem o GP Styrii. Nazwa wyścigu pochodzi od historycznej krainy, w której znajduje się tor Red Bull Ring w Austrii, a w jednym sezonie nie mogą odbyć się dwie rundy o identycznej nazwie. Przed tygodniem na tym samym torze odbyło się Grand Prix Austrii.

Zobacz wideo Co z Kubicą w przyszłym sezonie? [F1 Sport #23]

Robert Kubica po raz ostatni jeździł bolidem Formuły 1 w lutym, podczas przedsezonowych testów na torze w Barcelonie. Wówczas Polak był najszybszym zawodnikiem Alfy Romeo Racing Orlen, jednak zajął dopiero 12. miejsce w tabeli czasów, wśród 21 zawodników. W piątek zastąpi na jedną sesję Antonio Giovinazziego, który powróci do bolidu od drugiej sesji treningowej.

Robert Kubica w obecnym sezonie będzie mógł wziąć udział w kilku sesjach treningowych, w których będzie mógł zastąpić jednego z etatowych kierowców. Szanse na jazdę w wyścigu ma niewielkie, chyba że jeden z kierowców zostanie wycofany z wyścigu z powodu możliwego zakażenia koronawirusem. Nadal jednak nie podano informacji, w ilu treningach pojedzie Kubica.

Gdzie i o której obejrzeć trening z udziałem Roberta Kubicy?

Robert Kubica rozpocznie pierwszy trening przed GP Styrii na torze Red Bull Ring o godz. 11:00. Relację z treningu będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1. Relacją tekstową będzie można przeczytać na Sport.pl.

Przeczytaj także:

Więcej o: