4x400 m
-
Anastazja Kuś przejęła pałeczkę i ruszyła w wielki pościg w finale
Po trzech z czterech zmian sztafeta 4x400 metrów polskich juniorek była siódma. Anastazja Kuś ruszyła dokończyć ten występ z ogromną stratą do czołówki. Spisała się fantastycznie! "Jak za czasów Małysza" - komentują kibice. Aż szkoda, że to się ni...
Subskrypcja -
Pekin 2015. Dramat polskiej sztafety, Joanna Linkiewicz zgubiła pałeczkę
Były łzy, była złość i zaciśnięte usta. Polska sztafeta 4x400 m kobiet w półfinale zgubiła pałeczkę i straciła szansę na awans do finału. Protest kierownictwa reprezentacji został odrzucony. W półfinale odpadli także mężczyźni.