Roger: Cała Polska czeka na mecz Legia- Lech

- Dla Polaków mecz Legia - Lech to jak spotkania Corinthians z Palmeiras albo Flamengo z Fluminense dla Brazylijczyków - powiedział portalowi UEFA.com Roger Guerreiro na dwa dni przed wiosennym hitem Ekstraklasy

Ekstraklasa.tv: Zobacz popisy Rogera w Poznaniu ?

Jeśli wygrają gospodarze będą mieli aż cztery punkty przewagi nad poznaniakami. Zwycięstwo gości zapewni im powrót na pozycję lidera. - Nie ma wątpliwości, że obecny sezon jest najbardziej interesującym od wielu lat. Niedawno jeden klub miał dużą przewagę nad resztą. Teraz mistrza poznamy dopiero po ostatniej kolejce - mówi Brazylijczyk z polskim paszportem.

Chinyama vs Lewandowski. Najlepsi snajperzy Ekstraklasy zagrają przeciwko sobie

Z ostatnich pięciu spotkań Lech wygrał tylko jedno, a cztery zremisował. Legia wygrała trzy, po jednym zremisowała i przegrała. - Nasza forma rośnie. W dobrym czasie spotykamy się z Lechem. Uważam, że mamy duże szanse na mistrzostwo - mówi Roger.

Roger to najbardziej kreatywny piłkarz Legii. W Lechu nieszablonowo potrafi zagrać Semir Stilić. - To dobry piłkarz, ale nie możemy koncentrować się tylko na nim. Lech ma wielu dobrych graczy - mówi 27-letni pomocnik.

Hit Legia - Lech, czyli bitwa pomocników - czytaj tutaj ?

Więcej o: