Liverpool - Hoffenheim, Eliminacje LM [GDZIE OBEJRZEĆ, RELACJA]

Mecz Liverpool - Hoffenheim odbędzie się 23.08.2017 (środa) o godz. 20:45. Relacja TV w Canal+. Wcześniejsze spotkanie skończyło się wynikiem Liverpool 2:1 Hoffenheim. Jak będzie teraz? Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Do konfrontacji Liverpool - Hoffenheim dojdzie w ramach IV rundy kw. eliminacji LM. Gospodarze wyszli zwycięsko z poprzedniego starcia pomiędzy tymi zespołami, pokonując rywali 2:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Eliminacje LM: Liverpool - Hoffenheim na żywo / 23.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Hoffenheim 1:2 Liverpool (15-08-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Arsenal. Spotkanie to odbędzie się 27 sierpnia. Kolejnym przeciwnikiem będzie Man City. 26 sierpnia na drodze gości stanie Bayer. W drugiej kolejności czeka na nich Bayern.