Nice - Napoli, Eliminacje LM [GDZIE OBEJRZEĆ, RELACJA]

Nice zagra z zespołem Napoli w ramach rozgrywek eliminacji LM. Spotkanie zacznie się o godz. 20:45. Relacja TV w Canal+. Jaki wynik będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Brak legalnych streamów do tego meczu.

Do pojedynku Nice - Napoli dojdzie w ramach IV rundy kw. eliminacji LM. Po wcześniejszym spotkaniu tych zespołów to goście cieszyli się ze zwycięstwa 2:0. Czy uda im się wygrać ponownie? Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Eliminacje LM: Nice - Napoli na żywo / 22.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Napoli 2:0 Nice (16-08-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego starcia trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. Nice następny mecz zagra 26 sierpnia, a przeciwnikiem będzie Amiens. Później ich rywalem będzie Monaco. Następnym przeciwnikiem zespołu Napoli będzie Atalanta. Mecz odbędzie się 27 sierpnia. Późniejszym rywalem będzie Bologna.