Polska - Francja, turniej kwalifikacyjny do IO 2020. Transmisję kluczowego meczu obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 10.08

Po pewnym zwycięstwie z Tunezją, reprezentacja Polski rozegra dziś niezwykle ważny mecz z Francją. To właśnie spotkanie spotkanie z "Trójkolorowymi" może zadecydować o tym, kto wygra gdański turniej kwalifikacyjny i pojedzie w przyszłym roku na igrzyska w Tokio. Sprawdź, gdzie i o której obejrzeć sobotnie starcie z reprezentacją Francji.

Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich dobrze rozpoczął się dla reprezentacji Polski. W piątek, w gdańskiej Ergo Arenie, zespół Vitala Heynena pewnie pokonał Tunezję 3:0 (25:15, 25:19, 25:19). W sobotę przeciwnikiem "Biało-czerwonych" będzie Francja, a to spotkanie może zadecydować o tym, która z tych dwóch drużyn pojedzie na przyszłoroczne igrzyska.

Kurek: Złoto na igrzyskach? Jesteśmy w stanie to zrobić

Zobacz wideo

Podobnie jak polscy siatkarze, nasi dzisiejsi rywale doskonale zaprezentowali się w swoim pierwszym spotkaniu. Francuzi okazali się wczoraj lepsi od Słoweńców 3:0 (26:24, 25:20, 25:23), choć musieli rozegrać zdecydowanie bardziej intensywne spotkanie niż reprezentacja Polski.

Ostatni polsko-francuski pojedynek miał miejsce 7 czerwca, a obie drużyny mierzyły się w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów. W Mediolanie Francja triumfowała nad aktualnymi mistrzami świata 3:1.

Polska - Francja. Gdzie obejrzeć drugi mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO 2020? Transmisja TV, stream online, na żywo

Sobotnie spotkanie reprezentacji Polski z Francuzami obejrzymy  na antenach: TVP 1 i Polsatu Sport. W internecie transmisja drugiego mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO będzie dostępna na stronach: sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 14:00 (Polsat Sport, Ipla, Cyfrowy Polsat GO); 14:40 (TVP 1, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Transmisja meczu - 14:50 (TVP 1, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); godz. 15:00 (Polsat Sport, Ipla, Cyfrowy Polsat GO)

Więcej o: