Sensacyjny transfer reprezentanta Polski? Kadziewicz: Czeka gigantyczna oferta

Łukasz Kaczmarek blisko sensacyjnego transferu. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie musiała się pożegnać ze swoim atakującym? "Na niego czeka gigantyczna oferta" - czytamy w felietonie Łukasza Kadziewicza, byłego reprezentanta Polski.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w historii. Zespół w 2021 roku zdobył Puchar Polski, wicemistrzostwo Polski oraz Ligę Mistrzów! Zespół rozpoczął już starania o obronę tytułu i zdobycie mistrzostwa kraju. Być może okaże się, że będzie musiał tego dokonać bez jednego z kluczowych zawodników. 

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Łukasz Kaczmarek z kuszącą ofertą. ZAKSA osłabiona jeszcze bardziej?

Łukasz Kaczmarek w Polsce zdobył już wszystko, co mógł. Można więc powiedzieć, że to czas na nowe wyzwania. Według informacji Łukasza Kadziewicza na atakującego "czeka gigantyczna oferta z ligi rosyjskiej", o czym napisał w swoim felietonie dla Przeglądu Sportowego. Odejście 27-letniego siatkarza byłoby kolejnym ciosem dla ZAKSY. Latem bieżącego roku zespół opuścili m.in. Paweł Zatorski czy Jakub Kochanowski.

Paulo Sousa Brutalne komentarze nt. odejścia Sousy. "Upokarzające dla reprezentacji"

Nie wiadomo, jaki konkretnie klub złożył ofertę zawodnikowi. Być może sytuacja ta rozwiąże się w najbliższych dniach lub tygodniach.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zajmuje obecnie miejsce lidera PlusLigi. Zespół ma pięć punktów przewagi nad broniącym tytułu mistrzem - Jastrzębskim Węglem. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle szczyci się bilansem 13 wygranych i ani jednej porażki. Łukasz Kaczmarek w sumie rozegrał na polskich parkietach 163 mecze, zdobywając w tym czasie 2540 punktów. Grając dla reprezentacji Polski zdobył złoto w 2017 roku w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, brąz w Lidze Narodów (2019) oraz srebro w Pucharze Świata (2019). 

Więcej o: