Biegaj, gotuj, chudnij. Czyli Przemek i jego sposób na... ZDROWIE!

Przemysław Ignaszewski, czyli kulinarno-biegowy bloger, który za sprawą biegania oraz diety przeszedł niesamowitą metamorfozę. Swoje kulinarne wojaże postanowił zwieńczyć książką "Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij".

 "Zawsze warto!" - takim mottem kieruje się Przemysław Ignaszewski, który kiedyś ważył 135 kilogramów i daleko było mu do aktywnego trybu życia. Dziś ma za sobą tysiące kilometrów i 50 kilogramów mniej oraz wydaną książkę "Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij".

Wydanie książki dla Przemysława Ignaszewskiego jest pewnego rodzaju realizacją marzeń. W książce dzieli się swoimi doświadczeniami, które chciałbym magazynować i dzielić się w kolejnych publikacjach.  

- Przygotowania do książki wyglądały bardzo dynamicznie. W związku z tym, że jak każdy „śmiertelnik” pracuje na etacie, musiałem wszystko nadrabiać w weekendy. Bywało tak, że w sobotę i niedzielę, potrafiłem przygotować około 10 potraw, a później głowiłem się kto to wszystko zje. Ubolewałem nad faktem, że nie mogłem biegać tyle, ile bym chciał, ale teraz to nadrabiam - opowiada Przemek.

Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o Przemku?

TUTAJ przeczytacie o jego metamorfozie.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.