"Przełam się!" - weź udział w grze motywacyjnej

Stawiamy przed Tobą wyzwanie - weź udział w naszej grze motywacyjnej i naucz się prowadzić aktywny tryb życia. Przed nami pierwsze wyzwanie: "14 aktywnych dni". Masz dwa tygodnie na wykonanie zadań z listy. Będą Cię motywować do wyjścia z domu, do ćwiczeń, aktywizowania znajomych. Ruszasz się i wyrabiasz w sobie dobre nawyki. Partnerem gry jest Artresan.

ZAGRAJ W MOTIGAME "PRZEŁAM SIĘ" - KLIK

Zapraszamy do gry każdego, kto chce prowadzić zdrowy, aktywny fizycznie tryb życia, ale nie umie sam się do tego zebrać. Zadania mogą wykonywać również ci, którzy już połknęli biegowego bakcyla, ale brakuje im motywacji do dodatkowych ćwiczeń wzmacniających czy rozciągania.

"Umówię się na spacer z koleżanką", "wyjdę pobiegać", "zrobię 50 brzuszków" albo "zagram w klasy ze znajomymi lub dziećmi". Te i inne zadania wchodzą w skład pierwszej odsłony gry. Gry motywacyjne będą nam towarzyszyć na Polskabiega.pl przez całą wiosnę - będzie ich aż osiem.

Może dzięki motigame "Przełam się!" odkryjesz nowe sposoby na urozmaicenie swojego treningu? Może zaktywizujesz przyjaciela? Co jakiś czas, gdy wykonamy już część zadań z danego tygodnia - dostajemy motywującego maila z informacjami o tym, jak nam idzie i co jeszcze przed nami. Dostajemy również odznaki, które staną się obiektem zazdrości znajomych na naszym Facebooku.

Przełam się i dołącz do gry!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.