Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielkie kluby interesują się obrońcą Juventusu. Klub chce 60 mln euro

Leonardo Bonucci może odejść z Juventusu Turyn. 32-letnim obrońcą interesują się m.in. PSG, Manchester City i New York City FC. Na razie żaden z nich nie złożył oferty, ale włoskie media spekulują, że negocjacje mogą potoczyć się szybko, jeśli ktoś zdecyduje się zapłacić 50-60 mln euro.

Transfer Matthijsa De Ligta jest na ostatniej prostej. Juventus Turyn już szykuje się, by powitać 19-letniego obrońcę Ajaxu Amsterdam. Niewykluczone jednak, że powitanie jednego będzie pożegnaniem drugiego, bo z Juventusem może rozstać się Leonardo Bonucci. 32-letnim obrońcą według dziennikarza Alfredo Pedulli interesują się trzy kluby: PSG, Manchester City i New York City FC. Na razie żaden z nich nie złożył oferty, ale włoskie media spekulują, że negocjacje mogą potoczyć się szybko, jeśli ktoś zdecyduje się zapłacić za Bonucciego 50-60 mln euro.

Zobacz wideo

Najwięcej pisze się o zainteresowaniu PSG, które już miało nawet kusić Bonucciego wysoką pensją w Paryżu (7 mln euro za sezon). Serwis tuttomercatoweb.com informuje jednak, że jeśli z Turynu popłynie wyraźny sygnał, że 32-latek jest na sprzedaż, zainteresowane jego pozyskaniem mogą być także Bayern Monachium i Real Madryt.

Przypomnijmy, że Bonucci wrócił do Juventusu w sierpniu 2018 roku. Wcześniej jeden sezon spędził w AC Milan. Branżowy portal transfermarkt.de wycenia jego wartość na 28 milionów euro.