Primera Division. Remis w derbach Barcelony

FC Barcelona
0
1
1
Bramki: Moreno (66.) Kartki: Naldo, Navarro, Garcia, Moreno - żółta Skład: Diego Lopez - Navarro (76. J.Lopez), David Lopez, Naldo, Caricol - V.Sanchez, Darder - Baptistao (86. C.Sanchez), Granero, Jurado (61. Garcia) - Moreno
Bramki: Pique (82.) Kartki: Busquets, Umtiti, Alba - żółta Skład: Ter Stegen - Semedo (59. Roberto), Pique, Umtiti, Digne (75. Alba) - Coutinho, Paulinho, Busquets, Iniesta - Alcacer (59. Messi), L.Suarez
FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Espanyolem 1:1 w meczu 23. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Espanyol objął prowadzenie w 66. minucie, kiedy dośrodkowanie Sergio Garcii strzałem głową na gola zamienił Gerard Moreno. Barcelona wyrównała na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Po podaniu Lionela Messiego bramkę zdobył Gerard Pique.

Po 22 kolejkach Barcelona prowadzi w lidze i ma 12 punktów więcej od Atletico, które w niedzielę wieczorem zmierzy się z Valencią. Espanyol zajmuje 15. miejsce.