• Link został skopiowany

Zachwyty nad Robertem Lewandowskim! Polak rozbił bank. Same noty marzeń!

Bayern Monachium pokonał w sobotę Fortunę Duessedorf 5:0 w meczu 29. kolejki Bundesligi. Bohatetem spotkania był Robert Lewandowski, który zdobył dwie bramki. Niemieckie media są zachwycone występem Polaka - przyznały mu same najwyższe noty!
Robert Lewandowski świętuje strzelenie Fortunie Dusseldorf gola na 3:0
Fot. Christof Stache / AP

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki, a Bayern Monachium rozbił Fortunę Duesseldorf 5:0 w meczu 29. kolejki Bundesligi. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Lewandowski dalej imponuje formą.

LOADING...

W tym sezonie strzelił już 43 gole w 37 meczach, a w samej Bundeslidze 29 goli i pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Niemieckie media są zachwycone sobotnim występem Polaka. 

Zobacz wideo Zobacz piękne akcje i gole Bayernu i Lewandowskiego!

Niemieckie media zachwycone Robertem Lewandowskim. Co za oceny!

- Lewandowski zakończył "Klątwę Fortuny". Wolfsburgowi strzelił w lidze już 20 goli, a drużynie z Duesseldorfu do sobotni ani jednego. To się zmieniło wraz z trafieniem na 3:0, a potem dołożył jeszcze bramkę na 4:0 - czytamy na portalu Sportbuzzer.de, który przyznał Polakowi notę "1", gdzie "6" oznacza najgorszą ocenę, a "1" najlepszą.

Ran.de także wychwala Lewandowskiego. - Był aktywny, cofał się po piłkę. Zakończył swoją klątwę, dzięki czemu każdej z 18 drużyn ligowych strzelił co najmniej jednego gola - napisali dziennikarze serwisu, przyznając naszemu napastnikowi najwyższą ocenę "1".

Taką samą notę wystawiło Lewandowskiemu monachijskie AbendZeitung. W uzasadnieniu napisano, że po "fantastycznej akcji kombinacyjnej z udziałem Kimmicha i Muellera Lewandowski zdobył bramkę na 3:0".

Najwyższą ocenę przyznał napastnikowi Bayernu także dziennik "Bild".

"Lewandowski zwieńczył dzieło! Polak strzelił gola po spektakularnej akcji Bayernu" - tak o pierwszym golu reprezentanta Polski napisała hiszpańska Marca.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl Live
Sport.pl Live .
Więcej o:

WynikiTabela

Komentarze (19)

Zachwyty nad Robertem Lewandowskim! Polak rozbił bank. Same noty marzeń!

goldenscotch
5 lat temu
ja to mam wszystko gdzieś,ja byłem najlepszy
23tryt
5 lat temu
"Zakończył swoją klątwę, dzięki czemu każdej z 18 drużyn ligowych strzelił co najmniej jednego gola"
nie pamiętam żeby strzelił samobója
qudaq
5 lat temu
Gratulacje.
wlabiz
5 lat temu
Tyle
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).