Premier League. Liverpool chce skrzydłowego Realu Madryt!

Po sprzedaniu do Manchesteru City Raheema Sterlinga Brendan Rodgers poszukuje wartościowego skrzydłowego, który mógłby zastąpić reprezentanta Anglii. Według hiszpańskich mediów szkoleniowiec ?The Reds? chce kupić z Realu Madryt utalentowanego pomocnika Denisa Czeryszewa. Anglicy są w stanie wyłożyć za Rosjanina prawie 15 mln funtów.

Brendan Rodgers już od dłuższego czasu przyglądał się zawodnikowi, który poprzedni sezon grał na zasadzie wypożyczenia w Villarreal, w barwach którego zaliczył 26 meczów w La Liga. Po sprzedaniu za 49 mln funtów Raheema Sterlinga do Manchesteru City szkoleniowiec "The Reds" potrzebuje skrzydłowego o podobnej charakterystyce do reprezentanta Anglii. Klub jest na tyle zdeterminowany, że jest w stanie wydać na rosyjskiego pomocnika prawie 15 mln funtów.

W swoich szeregach 24-letniego piłkarza bardzo chciał zatrzymać trener Villarreal, Marcelino, ale jeszcze miesiąc temu sam Czeryszew nie był pewny, gdzie zagra w nadchodzącym sezonie.

- Nie wiem, co się wydarzy - powiedział kilka tygodni temu zawodnik. - Rozmawiałem z Marcelino, który powiedział, że chciałby dalej ze mną współpracować, ale to wszystko. Nie wiem, gdzie zagram w nowym sezonie.

Wątpliwe, by utalentowany Rosjanin wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Realu Madryt. "Królewscy" mają bowiem urodzaj ofensywnych zawodników, zatem być może oferta z Liverpoolu byłaby szansą dla Czeryszewa na regularną grę i potwierdzenia swoich wysokich umiejętności w klasowym zespole.

Nicklas Bendtner bohaterem Superpucharu Niemiec i internautów [MEMY]

źródło: Okazje.info

Więcej o: