Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Puchar Polski. Chrobry Głogów - Legia Warszawa [O której mecz, gdzie transmisja TV, stream online]

Legia Warszawa w 1/8 finału Pucharu Polski zagra na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Spotkanie mistrzów Polski z pierwszoligowym rywalem rozpocznie się o godz. 20:30.

Spotkanie z Legią, to dla pierwszoligowego Chrobrego wielkie święto. Już w poniedziałek klub poinformował, że sprzedano wszystkie bilety na środowe spotkanie. Na kameralnym stadionie pojawić się ma 3 tys. kibiców. Fani gospodarzy mają nadzieję na sprawienie sensacji, ale faworytem będą goście.

Legia awansowała z problemami

W drodze do 1/8 finału Chrobry pokonał jak na razie Polonię Głubczyce (8:0) i Pogoń Siedlce (2:1). Legia okazała się natomiast lepsza od Chojniczanki (1:0) i Piasta Gliwice (2:1). Obydwa spotkania wygrała jednak z trudem - drugie dopiero po serii rzutów karnych.

Chrobry Głogów - Legia Warszawa. O której mecz?

Wyjazdowe spotkanie mistrzów Polski z pierwszoligowym rywalem rozpocznie się o godz. 20:30. Mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył.

Chrobry Głogów - Legia Warszawa. Transmisja TV, stream online

Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 20:15. Starcie skomentują Marcin Feddek i Waldemar Prusik. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na platformie Ipla TV.