Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek tłumaczy, dlaczego Lewandowski i Grosicki usiedli na ławce

- Chciałem sprawdzić zawodników, którzy czasami mają mniejsze szanse zagrać w spotkaniu o punkty. I przetestować ich w sytuacji pod presją - powiedział Jerzy Brzęczek przed meczem wyjazdowym reprezentacji Polski z Izraelem. Selekcjoner Biało-czerwonych wytłumaczył w ten sposób zmiany w podstawowej jedenastce.

Z Robertem Lewandowskim oraz Kamilem Grosickim na ławce rezerwowych reprezentacja Polski rozpoczęła mecz eliminacji Euro 2020 przeciwko Izraelowi. - Chciałem sprawdzić zawodników, którzy czasami mają mniejsze szanse zagrać w spotkaniu o punkty. I przetestować ich w sytuacji pod presją - na antenie Polsatu Sport powiedział Jerzy Brzęczek, tłumacząc zmiany w podstawowej jedenastce.

Wzloty, upadki i awans na Euro 2020:

Zobacz wideo

- Eliminacje się dla nas nie zakończyły. Izraelczycy będą chcieli za wszelką cenę odegrać się za porażkę w Warszawie. Dawno nie graliśmy meczu w takich warunkach - dodał Brzęczek

Miejsce Lewandowskiego w pierwszym składzie zajął Krzysztof Piątek. Grosickiego zastąpił natomiast Przemysław Frankowski. Na drugim skrzydle Brzęczek po raz kolejny dał szansę Sebastianowi Szymańskiemu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ