Mecz o wszystko młodzieżówki. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Wtorkowe popołudnie będzie decydujące w kontekście ewentualnego awansu reprezentacji Polski U-21 na mistrzostwa Europy. Kadra prowadzona przez Macieja Stolarczyka w ostatnim eliminacyjnym meczu grupowym o godzinie 18:00 zagra z Niemcami. Gdzie będzie można obejrzeć to starcie? Spotkanie będzie można śledzić na antenie TVP Sport i na stronie tvpsport.pl.

Choć w pewnym momencie wydawało się, że awans kadry U-21 na mistrzostwa Europy jest niemal niemożliwy, wyniki przedostatniej serii gier dały jednak nadzieję. Obecnie Polacy zajmują drugie miejsce w tabeli, a to za sprawą sensacyjnej porażki Izraela z Łotwą. Decydujące o końcowym układzie tabeli będą zatem rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce eliminacji.

Zobacz wideo "Nikt z Bayernu nie dzwonił. Lewandowski nie miał pretensji". Rozmowa z Jakubem Kwiatkowskim

Polska U-21 - Niemcy U-21. Forma obu drużyn

Kilka dni temu drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka wygrała swoje pierwsze spotkanie w 2022 roku. Młodzi zawodnicy bez większego problemu wygrali 5:0 na wyjeździe z San Marino. W marcowej serii meczów dwukrotnie jednak tracili punkty, remisując 1:1 z Węgrami i 2:2 z Izraelem.

Drużyna Niemiec U-21 z kolei w tym roku nie ma sobie równych. Piłkarze zza naszej zachodniej granicy wygrali wszystkie trzy spotkania w 2022 roku, nie tracąc w nich ani jednej bramki - pokonywali odpowiednio 4:0 Łotyszy, 1:0 Izraelczyków i ponownie 4:0 Węgrów.

Polska U-21 - Niemcy U-21. Gdzie i o której godzinie obejrzeć?

Poprzednie starcie reprezentacji Polski U-21 z rówieśnikami z Niemiec zakończyło się mocno niespodziewanym wynikiem. Biało-czerwoni rozegrali absolutnie znakomite spotkanie na wyjeździe i wygrali aż 4:0 po dwóch trafieniach Adriana Benedyczaka, a także golach Michała Skórasia i Kacpra Kozłowskiego.

Decydujące o końcowym układzie tabeli spotkanie pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Niemiec odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie w Białymstoku. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i na stronie tvpsport.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: