Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dramat rozegrał się nad ranem w Tuluzie. Serge Aurier pogrążony w żałobie

Christopher Aurier, brat obrońcy Tottenhamu, Serge'a Auriera, został zastrzelony w poniedziałek nad ranem w Tuluzie. - Wszyscy w klubie przesyłają najszczersze kondolencje Serge'owi i jego rodzinie. Nasze myśli są z nimi wszystkimi - poinformował Tottenham w specjalnym komunikacie.

Francuska policja poinformowała, że 26-latek został dwukrotnie postrzelony w brzuch w klubie nocnym w dzielnicy przemysłowej na obrzeżach centrum Tuluzy. Christopher Aurier został przewieziony do szpitala uniwersyteckiego w Tuluzie w stanie krytycznym o godz. 5 rano, ale niestety nie udało się go uratować.

Zobacz wideo Timo Werner w Chelsea. "Mógł przemówić do niego projekt Lamparda"

Tottenham wydał oświadczenie ws. tragicznej śmierci brata Serge'a Auriera

Francuska policja nadal nie złapała sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. Tottenham wydał w poniedziałek oświadczenie w tej sprawie. - Klub jest głęboko zasmucony potwierdzeniem doniesień medialnych, że brat Serge'a Auriera zmarł we wczesnych godzinach porannych. Wspieramy Serge'a w tym trudnym momencie i prosimy o poszanowanie prywatności gracza i jego rodziny. Wszyscy w klubie przesyłają najszczersze kondolencje Serge'owi i jego rodzinie. Nasze myśli są z nimi wszystkimi - brzmi treść komunikatu wystosowanego przez klub z Londynu.

Christopher Aurier był o rok młodszy od swojego brata Serge'a. Przeszedł przez akademię Lens, ale nigdy nie zagrał w Ligue 1. 26-latek w 2011 roku był testowany przez Brentford grający obecnie w Championship, a jego ostatnim klubem był amatorski zespół Toulouse Rodeo. W 2017 roku Christopher Aurier został aresztowany we Francji po tym, jak napadł na prostytutkę.