Jarosław Królewski zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy. "Liczę, że to się uda"

Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów w II turze wyborów prezydenckich, co oznacza, że pokonał Rafała Trzaskowskiego. Jak podała PKW, wliczenie brakujących głosów nie wpłynie już znacząco na wyniki. - Ten kraj potrzebuje klasy, fachowości, krytycznego myślenia. Liczę, że to się uda - napisał Jarosław Królewski na Twitterze do Andrzej Dudy.

Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów w II turze wyborów prezydenckich, natomiast Rafał Trzaskowski 48,79 proc. na podstawie wyników z 99,97 proc. obwodów - poinformowała PKW. Jarosław Królewski, właściciel Wisły Kraków w mediach społecznościowych postanowił pogratulować zwycięstwa Andrzejowi Dudzie w II turze wyborów prezydenckich i jednocześnie zaapelował do niego.

Zobacz wideo Sekcja Piłkarska #6: Jarosław Królewski: Mógłbym dostać punkty ujemne, bo inwestowanie w Wisłę Kraków było irracjonalne

Jarosław Królewski wysłał wiadomość do prezydenta Andrzeja Dudy

- Panie Prezydencie gratuluje zwycięstwa. Przed Pana kolejną prezydenturą wielkie wyzwanie. W zasadzie jedno zadanie: zjednoczyć Polaków po tej "memowej"obustronnie kampanii. Polska potrzebuje klasy, fachowości, krytycznego myślenia. Liczę, że to się uda - napisał na Twitterze Królewski.

- Nikt z nas nie jest idealny, nigdy nie będzie. Nie istnieje również archetyp idealnego Polaka - jeśli istnieje, to dziś nawet Marszałek Piłsudski miałby problem ze swym kochliwym sercem wbić się w jego schemat. Wierze, że przyszłość jest Polska - bo serce Polski to My Polacy - zakończył właściciel Wisły Kraków.

Przeczytaj także:

Więcej o: