Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były trener Lecha Poznań bliski wielkiego klubu! Wcześniej chciał go Betis

Nenad Bjelica w ostatnich tygodniach otrzymał propozycję objęcia tureckiego Fenerbahce. Jak sam jednak przyznał, w listopadzie ubiegłego roku był sondowany przez hiszpański Real Betis, gdzie miałby zastąpić Rubiego.

Nenad Bjelica pozostaje bez pracy, odkąd został w połowie kwietnia zwolniony z Dinama Zagrzeb. Miesiąc temu tureckie media informowały, że Chorwat otrzymał propozycję objęcia tureckiego Fenerbahce, które w obecnym sezonie ligi tureckiej radziło sobie bardzo słabo. Przed wstrzymaniem rozgrywek zajmowało dopiero siódme miejsce, ze stratą aż 13 punktów do liderującego Trabzonsporu.

Zobacz wideo Przed wstrzymaniem rozgrywek zajmowało dopiero siódme miejsce, ze stratą aż 13 punktów do Trabzonsporu, będącego na 1. miejscu.

Bjelica przyznał w rozmowie z hiszpańskimi mediami, że był sondowany przez Real Betis. Chorwat miałby w hiszpańskim klubie zastąpić Rubiego. - Betis był zainteresowany i kontaktował się ze mną. Pracowałem w Dinamo Zagrzeb, ale spotkałem się z działaczami Betisu w listopadzie - przyznał były trener m.in. Lecha Poznań

Niewiele wskazuje na to, aby Rubi miał dalej prowadzić Real Betis w nowym sezonie La Liga. Betis zajmuje aktualnie 13. miejsce w ligowej tabeli, mając 9 punktów przewagi nad strefą spadkową. Do końca sezonu pozostało jeszcze dziewięć kolejek. Na czele znajduje się Barcelona, która ma pięć punktów przewagi nad Realem Madryt. "Królewscy" mają jednak rozegrany o jeden mecz mniej.

Przeczytaj także: