Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polsat skomentował zamieszanie z Borkiem. Czy dziennikarz pozostanie w stacji?

Czy Mateusz Borek będzie kontynuował swoją pracę w telewizji Polsat? Według szefa komunikacji stacji szanse na dalszą współpracę wciąż istnieją, ale żadne wiążące decyzje w tej sprawie nie zapadły.

Z telewizją pożegnał się już Tomasz Smokowski, a Roman Kołtoń zapowiedział, że z Polsatem współpracować będzie jako niezależny dziennikarz. Konflikt komentatorów ze stacją jest następstwem ich własnych projektów tworzonych w serwisie YouTube. Powstają one bez współpracy z Polsatem i są od niego niezależne.

Wraz ze Smokowskim w obszarze YT zamierza działać także Borek. Obecnie dziennikarz przebywa na urlopie i nie komentuje szerzej całego zamieszania. Zdaniem szefa komunikacji Polsatu Tomasza Matwiejczuka komentator może pozostać w Polsacie, choć niejasne jest na jakich dokładnie warunkach.

- Mateusz Borek jest z nami związany od wielu lat i chcemy z nim na pewno jeszcze spotkać się i porozmawiać, gdyż łączy nas wspólna, długa historia. W życiu zawodowym, podobnie jak w sporcie - choćby w piłce nożnej - można chcieć coś zmienić i robić coś nowego, ale trzeba po prostu powiedzieć, że teraz chce się grać w innym, choćby przez siebie założonym klubie i pożegnać z poprzednim. Albo zmienić dotychczasowe warunki współpracy - powiedział Matwiejczyk w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami".

- Nie zabraniamy komukolwiek działalności w internecie. To byłoby niepoważne z naszej strony, zwłaszcza, że sami naszą działalność w internecie rozwijamy i wzmacniamy. Ale jak w każdej firmie, tak i u nas, są pewne granice aktywności poza daną firmą - dodał szef komunikacji.

Borek na urlopie pozostanie do 1 marca. Po tym czasie kwestia jego przyszłości w Polsacie z pewnością się wyjaśni.

Smokowski, Borek i Kołtoń stanowili trzon komentatorskiego zespołu Polsatu. To oni komentowali najważniejsze mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy transmitowane przez stację.

Zobacz wideo Mateusz Borek: Tak powinna grać reprezentacja Polski [DOGRYWKA]
Więcej o:
Komentarze (20)
Polsat skomentował zamieszanie z Borkiem. Czy dziennikarz pozostanie w stacji?
Zaloguj się
 • koment22

  Oceniono 13 razy 13

  No i co panie Borku ? Mógł pan Stocha puścić w normalnych warunkach, nie miałby pan teraz kłopotu.

 • dert4

  Oceniono 7 razy 7

  Borek będzie się n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ł w MMA
  Pierwszy przeciwnik to Kołtoń.

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 4 razy 4

  Nikt poza Polsatem i publiczną poważnego sportu nie kupi ... więc pozostaje komentowanie sportowego diso polo czyli fame mma

 • koniuwielki

  Oceniono 3 razy 3

  I tak kończy się "robiłem ten mecz". Można działać w necie ale już koniec z wyjazdami na mecze.

 • wujekdolf

  Oceniono 7 razy 3

  jakoś mi go nie brakuje... zmanierowany typek, jeszcze Kołtoń drugi...

 • food

  Oceniono 2 razy 2

  Borek jeden z najbardziej...przeciętnych ale za to wybitnie aroganckich gwiazdorków. W d.. sie im(komentatorom) poprzewracało. Oni są od tego by komentować a nie mądrzyć się czy robić SHOW... częściej słyszę żenujące próby bycia zabawnym lub złośliwym niż fachowe komentarze o tym co się na boisku czy na ringu dzieje.

 • z.a.j.e.t.y

  Oceniono 4 razy 2

  To mnom wszczonsŁo...

 • K. C.

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Borek za bardzo gwiazdorzy a do tego trzyma za wiele srok za ogon.

 • muppet.show

  Oceniono 1 raz 1

  No to będzie nowy hit w Polsacie: Hajto-superstar. On bez wątpienia zastąpi i Smokowskiego, I Borka , i Kołtonia, bo to wybitny fachowiec, błyskotliwy erudyta i człowiek o powalającej inteligencji. Da radę 😂😂😂.
  A wieczorem - Iwanow. Zamiast środków nasennych, jeśli ktoś ma kłopoty z zaśnięciem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX