Robert Lewandowski wskazał kluby, w których mógłby kontynuować karierę. Cztery!

"L'Equipe" ponownie podgrzewa atmosferę wokół transferu Roberta Lewandowskiego. Francuscy dziennikarze twierdzą, że napastnik reprezentacji Polski wskazał cztery kluby, do których mógłby odejść z Bayernu Monachium.

Odkąd Robert Lewandowski połączył siły z agentem Pinim Zahavim, światowe media prześcigają w wiadomościach na temat ewentualnego transferu polskiego napastnika. Do tej pory wszelkie plotki mówiły o przenosinach piłkarza do Realu Madryt, jednak środowe wydanie "L'Equipe" dzieli się dość niespodziewaną informacją.

Francuscy dziennikarze są zdania, że Lewandowski wskazał swojemu menadżerowi cztery kluby, w których mógłby kontynuować karierę. Oprócz Realu - który wciąż pozostaje numerem 1 na tej liście - są to Chelsea Londyn i Paris Saint-Germain. Nazwa czwartego zespołu nie została ujawniona.

Kontrakt Lewandowskiego z Bayernem obowiązuje do czerwca 2021 roku i szefowie bawarskiego klubu otwarcie mówią, że nie zamierzają wypuszczać swojej największej gwiazdy wcześniej. Z biegiem czasu odejście Polaka z drużyny mistrza Niemiec wydaje się jednak coraz bardziej realne. 

Więcej o: