Weekend w Jasnej. Wybierz miss Bikini SKI

W najbliższą sobotę po słowackiej stronie Tatr odbędzie się kolejna edycja Bikini SKI. Piękne i odważne dziewczyny, ?gorrrące? stroje bikini , wspaniałe tatrzańskie słońce i energetyczna muzyka czekać będzie na wszystkich, którzy pojawią się w Jasnej pod Chopokiem.

Gorące dziewczyny i słoneczne Tatry

Nasi południowi sąsiedzi słynną z niekonwencjonalnych imprez i atrakcji, o których Polacy przekonali się już podczas Polskiego Weekendu czy Śnieżnych Psów. Teraz przychodzi kolej na zimowe czarowanie wiosny i przywołanie pięknego słońca, z których Tatry słyną na cały świat.

To widowisko, unikalne w tej części Europy zobaczymy w wykonaniu najgorętszych góralek z Czech i Słowacji a być może również z dziewczyn z Polski, które z humorem i odwagą podejdą do tej zabawy. Najpiękniejsze amatorki białego szaleństwa zaprezentują swoje wdzięki, umiejętności jazdy i ewolucji trasowych na nartach i snowboardzie na stokach Chopoka. Oczywiście uczestnicy wystąpią w strojach bikini. Być może zobaczymy nowe trendy, które dominować będą latem nad morskimi plażami, kto wie, co nas może jeszcze zaskoczyć ? Dziewczyny czarować będą słońce i liczne zgromadzoną publiczność.

Tatralandia czeka na bikini

Na wszystkich odważnych, którzy zdecydują się na udział w Bikini SKI czekają ciekawe nagrody i niespodzianki przygotowane przez Tatry Mountain Resorts głównego organizatora imprezy. Każdy odważny, kto zjedzie w stroju kąpielowym zyska darmowe wejście do Tatrlandia Tropical Paradise.

Wszyscy inni, którzy zakupią skipassy podczas Bikini Ski będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i odwiedzić także tropikalny raj pod Tatrami - TROPICAL PARADISE w Aquaparku Tatralandia, tuż koło ośrodka w Jasnej. Ze skipasem Jasná lub Vysoké Tatry otrzymacie 3-godzinne wejście Tropical Packet do TATRALANDII za jedyne 9 euro! Tak Słowacy zapoczątkuję wiosenną promocję narciarską, która potrwa do końca zimowego sezonu.

VISIT SkiChic Party z najpiękniejszymi "miss" ze Słowacji i Czech

Poza tym organizatorzy zaplanowali szereg niezwykłych atrakcji, takich jak VISIT SkiChic w Happy End Club - noc przepełniona modą, znanymi nazwiskami z showbiznesu oraz modelingu oraz muzyką na żywo w wykonaniu IMT SMILE.

Swoją obecność na imprezie potwierdziły niezwykłe i piękne kobiety, takie jak najbardziej gorące obecnie nazwisko w modelingu Veroniką Faš~novą, Miss Słowacji 2012 Kristina Kraje~rová, Miss Słowacji 2011 Michaela Nurciková, Miss Słowacji 2005 Ivica Slav~ková, Miss Czech 2002 i modelka Kate ina Pr šová, I wicemiss Słowacji 2012 Denisa Krajeovieová, I wicemiss Słowacji 2010 Martina Davidová.

Start Bikini Ski o godz.: 12.00 Biala Put/ośrodek Jasna Niskie Tatry pod Chopokiem, tylko godzina drogi od granicy z Polską.

Pokaz mody VIST (Happy End Club/ 5 euro wejściówka) o godz. 21.00

    Copyright © Agora SA