Selena Gomez pochwaliła się zdjęciem w bikini. Co się stało z jej piękną figurą?

Gwiazda w swojej karierze kilkukrotnie zauważalnie chudła i tyła. Niezależnie od tego, zawsze cieszyła się piękną, kobiecą figurą. Czy tym razem jednak odrobinę nie przesadziła?

W jej żyłach płynie włoska krew matki i meksykańska ojca. Po takiej mieszance trudno spodziewać się superszczupłej figury modelki w modnym chłopięcym stylu (wąskie biodra, niewielki biust i pupa). Ci, którzy obserwują zdjęcia gwiazdy w mediach społecznościowych (szczególnie na Instagramie), czy kolorowej prasie wiedzą, że gwiazda w przeszłości często, na zmianę przybierała na wadze i chudła. Zawsze jednak wyglądała seksownie i kobieco.

Figura jak u gwiazdy - poznaj szczegóły treningów

 

Dlaczego Selena Gomez przytyła?

Gwiazda jakiś czas temu zmagała się z problemami psychicznymi (depresja, stany lękowe), rozstała się z partnerem - Justinem Biberem i przeszła przeszczep nerki. Po tych wydarzeniach znacznie przybrała na wadze, ale zdawała się tym w ogóle nie przejmować, twierdząc, że zdrowie jest dla niej najważniejsze. Fani bardzo ją w tym trudnym czasie wspierali. Selena pochwaliła się ostatnio zdjęciem w bikini. Co prawda nieco przysłoniła swoje wdzięki, ale na fotce widać potężne uda, masywne ramiona, spory (choć widocznie wciągnięty) brzuch...

One też to robią! Cheat meals gwiazd. Zobacz jak 'grzeszą' bohaterki pierwszych stron gazet - Taylor Swift, Emily Ratajkowski, czy Selena Gomez!

Po problemach psychicznych i operacji przeszczepu nerki Selena Gomez znacznie przytyłaPo problemach psychicznych i operacji przeszczepu nerki Selena Gomez znacznie przytyła instagram.com/selenagomez

Więcej o:
Copyright © Agora SA