• Link został skopiowany

Euro 2016. Russell Crowe teraz będzie kibicował Islandii

Podczas Euro 2016 Russell Crowe dał się poznać jako zagorzały kibic reprezentacji Polski. Jednak po porażce z Portugalią w ćwierćfinale (1:1, 3:5 po karnych) musiał znaleźć sobie nową drużynę do kibicowania.
Russel Crowe znowu kibicuje Polsce!
int

- Pech. Byliście świetni. Bądźcie dumni. Kuba, kochamy cię. Jesteś bohaterem. Gratulacje dla Portugalii - napisał Crowe po meczu.

Potem podał dalej tweeta, którego autor marzył o finale... Polska - Islandia i stwierdził, że Polska nie miała szczęścia.

Potem Crowe wyznał, że jego rodzina częściowo pochodzi z Walii, ale będzie kibicował teoretycznie najsłabszej w stawce Islandii. Islandczycy pokonali w 1/8 finału Anglię 2-1 i w niedzielnym ćwierćfinale zmierzą się z Francją.

- Polska skończyła jak Gladiator: grała dobrze, zachowała honor, pokazała wytrzymałość i dodała otuchy wielu, ale zapłaciła cenę - takiego tweeta podał dalej Crowe, który jest znany przede wszystkim z roli Maximusa Decimusa Meridusa w "Gladiatorze".

Zobacz wideo

Memy po meczu z Portugalią

Więcej o: