Coleen Rooney znudzona w Krakowie? "To nieprawda!"

Żona napastnika reprezentacji Anglii na swoim koncie na Twitterze wyśmiała doniesienia brytyjskich brukowców o WAG's sfrustrowanych pobytem pod Wawelem.

Wypełnij sobie Euro - wytypuj wyniki!

W wydaniu internetowym "Daily Mail" można przeczytać o partnerkach angielskich piłkarzy, które sześć lat temu ostro imprezowały w jednym z niemieckich miasteczek, a podczas Euro 2012 mają problem ze znalezieniem atrakcji w Krakowie. "From Baden-Baden to Boredom-Boredom" (w wolnym tłumaczeniu "Od Baden-Baden do znudzenia-znudzenia") - zaczyna swój artykuł angielska dziennikarka.

"Daily Mail" donosił też, że partnerki angielskich piłkarzy narzekają na niewygodne hotelowe łóżka, brak rozrywek i wieczornych imprez, bo "nie chcą narażać się na falę krytyki".

Tymczasem pani Rooney wyśmiała doniesienia tabloidu. "Artykuł o mnie znudzonej Polską to spora nieprawda. Polubiłam Polskę, znajduje wiele atrakcji, nawet jeśli pada deszcz" - napisała na Twitterze. Żona napastnika reprezentacji Anglii wyśmiała też dziennik za niepoprawną pisownię jej imienia.

W reprezentacji Anglii wielka motywacja. Jeśli wygrają...

Więcej o: