Zrób to sam: Zjazd PZPN

W czasach dzieciństwa i nieco późniejszego dzieciństwa mieliśmy bohaterów, którzy udowadniali, że z kilku przedmiotów znajdujących się w każdym gospodarstwie domowym można zrobić dosłownie wszystko. Postanowiliśmy pójść w ich ślady i przedstawić prosty sposób na zrobienie sobie własnego zjazdu PZPN.

Niestety, nie jesteśmy tak utalentowani jak Adam Słodowy czy MacGyver , będziemy więc musieli sięgnąć po asortyment specjalistycznego sklepu. Na szczęście znaleźliśmy miejsce , w którym można kupić podstawowy i niezbędny składnik porządnego zjazdu PZPN.

Takiego Leśnego Dziadka można sobie kupić już za 80 zł, co oznacza, że za komplet 116 Leśnych Dziadków zapłacimy 9 280 zł. Może się wydawać, że to sporo, ale jeśli porównać koszty cateringu i wynajmu Sheratona - i tak wypada to z pewnością znacznie taniej, niż oryginalny zjazd PZPN.

Jeśli chcemy, możemy też zorganizować sobie wersję budżetową zjazdu. Dziadek z Lasu kosztuje już mniej - 60 zł, a więc cały zjazd kosztował nas będzie zaledwie 6 960 zł.

A to jeszcze nie koniec. Możemy też użyć Leśnych ludków, którzy kosztują 31 zł sztuka, co koszty zjazdu zbije do 3 596 zł.

Ostatecznie możemy postawić na zupełnie już tanią alternatywną wersję Dziadka z lasu, za którego zapłacimy zaledwie 25 zł.

Jak łatwo wyliczyć, koszty zjazdu można w ten sposób obniżyć do 2 900 zł, a to już naprawdę bardzo korzystna cena, za możliwość zwołania własnego zjazdu PZPN, a kto wie, może nawet wybrania sobie własnego prezesa. Niestety nie wiemy, czy konsekwencją zwołania budżetowej wersji zjazdu nie będzie znaczny spadek jakości przyjętych podczas zjazdu uchwał.