Tenis. Roger Federer piłkarzem. Spotkał się z Pelem i zagrał w siatkonogę [WIDEO]

Takiego występu publiczność w Sao Paulo się nie spodziewała. Słynny tenisista Roger Federer podczas pokazowego turnieju wybiegł na kort w koszulce reprezentacji Brazylii i zaprezentował swoje umiejętności piłkarskie. Wcześniej spotkał się z legendą futbolu Pelem, od którego otrzymał replikę trykotu z mistrzostw świata w 1958 roku

Nie przegap żadnego wydarzenia! Ściągnij aplikację Sport.pl LIVE na Androida

Publiczność zgromadzona na trybunach w Sao Paulo oszalała. Słynny Szwajcar wybiegł na kort w koszulce futbolowej reprezentacji Brazylii i z powiększoną do rozmiarów futbolówki piłką tenisową przy nodze. Przez kilka chwil ze swoim przeciwnikiem Tommym Haasem demonstrował swoje umiejętności piłkarskie. Z jakim skutkiem? Zobacz wideo:

 

Wcześniej Federer spotkał się z legendą futbolu Pelem. Szwajcar dał Brazylijczykowi rakietę tenisową z autografem, a sam otrzymał replikę koszulki reprezentacji Brazylii z mistrzostw świata w 1958 roku. - Spotkanie z Pelem to spełnienie jednego z moich największych marzeń. To dla mnie zaszczyt, że mogłem porozmawiać z tak wielką legendą - powiedział Federer.

Więcej o: