Gala boksu zawodowego w Radomiu. Bilety są już dostępne

Ruszyła sprzedaż biletów na galę boksu Budweld Boxing Night. Impreza odbędzie się w Radomiu w sobotę 27 lutego

Do rozpoczęcia gali w Radomiu pozostał nieco ponad miesiąc, ale organizatorzy informują, że już można rezerwować wejściówki. Bilety (w cenie 30 zł.) dostępne są w internecie, za pośrednictwem strony www.eBilet.pl. Sprzedaż kart wstepu odbywa się także w salonach Empik na terenie całego kraju oraz w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul.Narutowicza 9 .

Główną atrakcją gali (początek o godz. 19) będzie występ byłego Mistrza Europy pretendenta do tytułu Mistrza Świata "Wojownika" Rafała Jackiewicza , który na dystansie dziesięciu rund zmierzy się z Bułgarem Stiliyane Kostovem.

W drugiej walce wieczoru dobrze znany Radomskiej publiczności wywodzący się z Radomiaka Radom- Michał Żeromiński zmierzy się z Marcinem Cybulskim.

Ponadto na gali zaprezentuje się, pochodząca z Ukrainy Aleksandra "Sasha" Sidorenko - medalistka amatorskich mistrzostw Europy ,a także dobrze znani z amatorskich ringów a teraz walczących pod banderą grupy Tymex Boxing Promotion, Mateusz Rzadkosz vs Tomasz Gromadzki i Michał Leśniak vs Damian Wrzesiński.