Cztery gole Stali Rzeszów w Przeworsku [BRAMKI]

Zwycięstwem 4:0 Stali Rzeszów zakończył się sobotni mecz w Przeworsku z miejscowym Orłem. Dzięki wygranej biało-niebiescy zrównali się punktami z pierwszym w tabeli Motorem Lublin.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Przy pierwszym golu dla Stali Rzeszów zawinił bramkarz Orła Przeworsk Robert Kurosz. W 32. minucie z rzutu wolnego strzelał Łukasz Szczoczarz. Napastnik uderzył wprost w bramkarza gospodarzy, ale ten wypuścił piłkę z rąk i futbolówka wpadła do bramki.

Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Sławomir Szeliga, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z kilku metrów uderzeniem lewą nogą pokonał bramkarza Orła.

Stalowcy kolejne dwie bramki zdobyli po zmianie stron. Najpierw do siatki rywali trafił Sebastian Brocki. Pomocnik Stali wykorzystał kontrę i po tym jak ograł w polu karnym jednego z obrońców Orła nie miał problemów z pokonaniem Roberta Kurosza.

Wynik spotkania w doliczonym czasie ustalił Patryk Zieliński, który celną główką skierował piłkę do bramki gospodarzy.