Fani śmieją się z polskich siatkarzy. Chodzi o jedno zdjęcie

Po pokonaniu Włochów 3:0 (25:20, 25:21, 25:23) w finale mistrzostw Europy reprezentacja Polski poleciała do Chin, gdzie rozegra kwalifikacje do igrzysk olimpijskich. Jeszcze przed podróżą niektórzy z naszych siatkarzy wzięli udział w dosyć nietypowej sesji fotograficznej, czym pochwalili się w mediach społecznościowych. Fani błyskawicznie zaczęli komentować zdjęcie. - A mówią, że nie każdy chłop z widłami to Posejdon - pisali.

16 września 2023 roku już na zawsze zapisze się w historii polskiej siatkówki. Wtedy to nasi zawodnicy zostali mistrzami Europy, pokonując Włochów w rozgrywanym w Rzymie finale 3:0 (25:20, 25:21, 25:23). Siatkarze prowadzeni przez Nikolę Grbicia nie mieli jednak zbyt wiele czasu na świętowanie i późniejszy odpoczynek. Już 30 września rozpoczynają się kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Zobacz wideo Bartosz Kurek trenuje... ze swoją żoną

Polscy siatkarze w nietypowej odsłonie. Fani nie wytrzymali ze śmiechu. "Jacy rolnicy!"

Jeszcze przed wylotem do Chin, w których odbędzie się turniej eliminacyjny, część naszych zawodników udała się na sesję zdjęciową. Nie była ona jednak zwyczajna. Świeżo upieczeni mistrzowie Europy w składzie: Norbert Huber, Kamil Semeniuk, Paweł Zatorski, Bartosz Bednorz i Tomasz Fornal zostali zaproszeni do Teatru Wielkiego w Warszawie, gdzie wcielili się w... rolników.

"Zwarci i gotowi do walki o kolejny cel" - napisał Paweł Zatorski na profilu Instagram, dołączając zdjęcie, na którym poszczególni kadrowicze prezentują widły oraz inne rolnicze akcesoria. Fani od razu zaczęli komentować nietypową fotografię siatkarzy. Nie obyło się bez ironii i humorystycznych wpisów. "A mówią, że nie każdy chłop z widłami to Posejdon. A jednak", "Idealna okładka na "Chłopów", "Scena niczym z serialu "Rolnik szuka żony", "A Kamil to już woli nie patrzeć" - czytamy pod wpisem zawodników Grbicia.

 

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Siatkarze wracają na parkiet. Pierwszy mecz już w sobotę

W pierwszym spotkaniu kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Paryżu reprezentacja Polski zmierzy się z Belgami. Mecz zaplanowano na sobotę 30 września na godz. 10:00 polskiego czasu. W grupie C oprócz naszych najbliższych rywali znalazły się także reprezentacje Bułgarii, Holandii, Argentyny, Chin, czyli gospodarzy turnieju, Kanady oraz Meksyku.

Więcej o: