World Grand Prix

 • Siatkówka. Aleksandra Jagieło wraca do reprezentacji

  Siatkówka. Aleksandra Jagieło wraca do reprezentacji

  To informacja, która niewątpliwie ucieszy wszystkich kibiców polskiej reprezentacji - Aleksandra Jagieło wraca do kadry Jerzego Matlaka. Kiedy siatkarka Muszynianki pojawi się w szeregach biało-czerwonych?

 • Jerzy Matlak: Największy problem mamy na przyjęciu

  Mimo dobrej postawy naszych środkowych Polska nie sprostała wczoraj teoretycznie najsłabszej w naszej grupie Tajlandii. - Gdyby podłączyła się chociaż jedna przyjmująca, to wygralibyśmy ten mecz - komentuje w rozmowie z Reprezentacja.net szkoleniowiec polskiej kadry. 

 • Piotr Makowski: Sport jest nieprzewidywalny

  - Tajki podbijały bardzo dużo piłek w obronie przez co niestety nie mogliśmy dograć sobie piłki na tyle, żeby skończyć akcję mocnym atakiem - mówi w rozmowie z Reprezentacja.net Piotr Makowski

 • Siatkówka. Mistrz Polski w Pucharze Świata

  Po 17 latach przerwy najlepsze klubowe zespoły siatkarskie zagrają o Puchar Świata. Wśród ośmiu drużyn będzie PGE Skra Bełchatów, która dostała dziką kartę.

 • Kadrę siatkarek poznamy 15 kwietnia

  Znajdą się w niej 22 zawodniczki. Powołania poprzedzi spotkanie selekcjonera kadry Jerzego Matlaka z prezesami i trenerami klubowymi.

 • Rok wielkiej próby

  Kończy się rok 2008, który dla polskiej siatkówki, wbrew opiniom, wcale nie był taki zły. Owszem, marzył się nam medal na igrzyskach olimpijskich w Pekinie, ale z drugiej strony trzeba docenić, że grały tam nasze obie drużyny - i żeńska, i męska.

 • Złotka przegrały z Brazylią

  Od porażki polskie siatkarki zaczęły turniej finałowy World Grand Prix w chińskim Ningbo. Trzy szybkie sety wygrała ze Złotkami Brazylia, która od trzech lat jest w tych rozgrywkach bezkonkurencyjna.