Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz. Artur Chamski i nasz człowiek podjęli się szalonego wyzwania! [WYSPORTOWANI]

Artur Chamski, niezwykle uzdolniony aktor i piosenkarz, był gościem Damiana Bąbola w kolejnym odcinku "Wysportowanych". Na koniec obaj podjęli się szalonego wyzwania, które... omal nie zakończyło się groźną kontuzją.

Artur Chamski ma 38 lat. Od 2001 r. jest związany z Teatrem Buffo w Warszawie. Gra m.in. w musicalach "Metro" i "Romeo i Julia".

Zasłynął również występami w programach: "Jak oni śpiewają?" i niedawno w "Twoja twarz brzmi znajomi". W tym drugim show w kapitalnym stylu wcielił się w różne postacie. Na scenie był m.in. Justinem Bieberem, Prince'em, Lady Gagą, Bruno Marsem i Heleną Vondraćkovą.

ŚLEDŹ Artura Chamskiego na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE

Damian Bąbol i Artur Chamski w mocno zakręconym odcinku WysportowanychDamian Bąbol i Artur Chamski w mocno zakręconym odcinku Wysportowanych PolskaBiega.pl Damian Bąbol i Artur Chamski w mocno zakręconym odcinku Wysportowanych

- Intensywny tryb życia, setki godzin na próbach, prawie 200 spektakli do zagrania w ciągu kilku miesięcy, dały mi sporo do myślenia. Czułem, że jestem słaby. Zdałem sobie sprawę, że mogę nie dać rady. Dlatego postawiłem na sport. Odkrywam go na nowo i jak się okazuje był to strzał w dziesiątkę - mówi Chamski . - Niedawno zrobiłem badania wydolnościowe i okazało się, że ma świetne predyspozycje do biegania na długich dystansach. Jak wszystko pójdzie dobrze, to wiosną przyszłego roku wystartuję w maratonie.

ZOBACZ INNE GWIAZDY W WYSPORTOWANYCH!

WYSPORTOWANI ODC. 1 - PAULINA HOLTZ

WYSPORTOWANI ODC. 2 - JOANNA JABŁCZYŃSKA

WYSPORTOWANI ODC. 3 - DOROTA GARDIAS

WYSPORTOWANI ODC. 4 - BARBARA KURDEJ-SZATAN

WYSPORTOWANI ODC. 5 - DARIUSZ MICHALCZEWSKI

WYSPORTOWANI ODC. 6 - ALEKSANDER DOBA

WYSPORTOWANI ODC. 7 - STASZEK KARPIEL-BUŁECKA

WYSPORTOWANI ODC. 8 - MACIEJ DOWBOR

WYSPORTOWANI ODC. 9 - KUBA PRZYGOŃSKI

Lubisz "Wysportowanych"? OBSERWUJ prowadzącego na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE