Run BlogFest. Pierwsza taka inicjatywa dla biegających blogerów!

PolskaBiega.pl i adidas w partnerstwie z Fundacją Maraton Warszawski wspólnie ruszają z nową inicjatywą - Run BlogFestu. To nie będzie kolejna impreza z fajnymi gadżetami. Będzie pożytecznie, konkretnie i przyjemnie. Blogerzy, zapraszamy Was 26-27 września 2015 r. do Warszawy!

Chcemy stworzyć wydarzenie, które pozwoli ludziom zaangażowanym w promowanie biegania się poznać, wymienić doświadczeniami, nasycić praktyczną wiedzą i nauczyć umiejętności przydanych w działaniu w internecie. Planujemy trochę się pospinać i pościgać, a trochę pobawić.

Run BlogFest odbędzie się w weekend 26-27 września 2015 r. w Warszawie w ramach 37. PZU Maratonu Warszawskiego. Oto wstępny program imprezy:

CZĘŚĆ I

26.09.2015, sobota, godz. 11-14, Stadion Narodowy

Warsztaty

1. Współpraca z blogerami z punktu widzenia marki. Jak działać, żeby zadowolić siebie, czytelnika i sponsora? - prowadzą Piotr Szeleszczuk i Michał Maliński, adidas Polska.

2. Jak zarabiać na blogu? - prowadzi Marcin Kalkhoff.

Marcin Kalkhoff- wszystkożerna hybryda technicznego wykształcenia z kreatywnym, komunikacyjnym i biznesowym doświadczeniem. Specjalista strategicznego zarządzania marką. Twórca i Partner marketingowej kancelarii audytorskiej BrandAuditors, autor bloga branddoctor.pl, współtwórca Klubu Strategów Marketingu oraz współautor książek "Strategia marketingowa" i "Praktyka brandingu". Od 25 lat pracuje jako strateg dla wielu agencji reklamowych i ich klientów m.in. dla Wprost, Knorra, Warty, Electroluxa, Absolut Vodka, Siemensa, Medicovera. Jedyny strateg w Polsce, który służbowo siedział na Pudelku.

3. Warsztaty digital. Dowiesz się jak robić dobre zdjęcia komórką. Poznasz najnowsze aplikacje do robienia zdjęć, filmów i relacji LIVE, które możesz łatwo wykorzystać w działaniach w social mediach. Przetestujesz z nami apki, które w 15 sekund zmontują Ci film, pozwolą robić lepsze jakościowo i ciekawsze treści na bloga. Jedyne czego będziesz potrzebować to Twój smartfon. - prowadzi Karol Jurga, Social Media Manager w AGORA SA.

Konkursy

Konkurs zdjęciowy, w ramach którego będzie można przećwiczyć nabytą na warsztatach wiedzę i wygrać cenne nagrody od adidasa.

Konkurs specjalny: "Mistrzostwa Polski w Relacji z Maratonu".

CZĘŚĆ II

27.09.2015, niedziela, 37. PZU Maraton Warszawski

W ramach 37. PZU Maratonu Warszawskiego odbędą się I Mistrzostwa Polski Blogerów w Maratonie . Wzięcie udziału w tej rywalizacji jest oczywiście nieobowiązkowe, ale wszystkich czujących się na siłach, serdecznie zapraszamy! Zawsze można pobiec też 5k :) Przejdź do zapisów >>

CZĘŚĆ III

27.09.2015, niedziela, godz. 14-18, Temat Rzeka (ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, vis-a-vis Stadionu Narodowego)

Pasta AfterParty

Czyli imprezka po 37. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie specjalna strefa relaksu tylko dla uczestników Run BlogFestu. Będzie można odpocząć po biegu, pogadać, zjeść i się napić. Będą makarony serwowane przez Barillę, sałatki i koktajle od Fit & Easy, soki, piwo, wino i luźna atmosfera. Będzie można także samemu stanąć za barem i zrobić własną, zdrową koktajlową mieszankę! Podczas imprezy rozdamy nagrody za udział w konkursie zdjęciowym i pokażemy najlepsze fotografie.

Chcemy, żeby w Run BlogFeście wzięli udział ludzie nieprzypadkowi, którzy rzeczywiście chcą skorzystać z tego, co przygotujemy.

Jeśli jesteś blogerką/blogerem związanym z bieganiem, fitnessem czy inną aktywnością i zdrowym stylem życia i chcesz uczestniczyć w Run BlogFeście, wyślij nam swoje zgłoszenie! Formatka do zapisów >> runblogfest.evenea.pl UWAGA! Nasza blogosfera jest ogromna i nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich chętnych. Limit uczestników Run BlogFestu wynosi 100 osób. Wyślij swoje zgłoszenie. Po pozytywnej weryfikacji (bierzemy pod lupę twojego bloga/profil), dostaniesz od nas maila z zaproszeniem na wydarzenie.

Jeśli masz pytania/uwagi, pisz na polskabiega@agora.pl (z dopiskiem Run BlogFest) lub na Facebooku Polska Biega .

Copyright © Agora SA