Krzysztof Piątek będzie miał nowego rywala w Milanie. Wielka wymiana

Jak informują włoskie media, ma dojśc do wymiany napastników pomiędzy Milanem, a Eintrachtem Frankfurt. Do Mediolanu powędruje Ante Rebić, a do Niemiec Andre Silva.

Jaki to będzi sezon dla Piątka?

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek nie przekonuje ostatnio swoimi występami w Milanie. Polak nie strzelił dla swojej drużyny gola podczas letnich sparingów. Nie trafił także w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu Serie A. Sobotni mecz z Brescią zaczął na ławce i na boisku pojawił się dopiero w 61. minucie. Wszystko wskazuje na to, że Piątek będzie miał nowego konkurenta do gry w ataku Milanu.

Rebić do Milanu, a Silva do Eintrachtu

Jak informują włoskie media, ma dojśc do wymiany napastników pomiędzy Milanem, a Eintrachtem Frankfurt. Do Mediolanu powędruje Ante Rebić, a do Niemiec Andre Silva. Ten pierwszy jest już w Mediolanie i miał potwierdzić dziennikarzom swój transfer do zespołu Marco Giampaolo. - Jestem bardzo szczęśliwy. Forza Milan! - powiedział dziennikarzom Rebić.

W poniedziałek Chorwat ma przejść testy medyczne, a następnie podpisać kontrakt z Milanem. - Kluby osiągnęły porozumienie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Andre Silva zostanie piłkarzem Eintrachtu, a Rebić trafi do Milanu - powiedział dyrektor sportowy Eintrachtu Frankfurt, Fredi Bobić.

Obaj zawodnicy Rebić i Silva zostaną wypożyczeni na dwa lata z obowiązkiem wykupu za 25 mln euro. Portugalczyk w ostatnim sezonie grał na wypożyczeniu w Sevilli. 

Więcej o: