Real nadal zainteresowany transferem Edina Dżeko

Hiszpański dziennik ?Marca? donosi, że Florentino Perez może ponownie rozważyć pozyskanie Bośniaka, jeśli tylko Wolfsburg zdecyduje się obniżyć nieco podyktowaną kwotę odstępnego. Dla Milanu i Juventusu była to suma około 40 milionów euro.

Po odejściu Raula, Jose Mourinho nie ustaje w poszukiwaniach silnego, wysokiego napastnika, który potrafi grać tyłem do bramki i wykorzystać swój wzrost w walce w powietrzu. Mierzący 192 cm Bośniak, król strzelców Bundesligi z poprzedniego sezonu jest łakomym kąskiem dla wielu menadżerów. 24-letni piłkarz od dwóch lat łączony jest z wieloma klubami, mimo iż w lipcu ubiegłego roku przedłużył swoją umowę z "Wilkami". Skwitował to wówczas słowami - Zostaję w Wolfsburgu, ale nie jestem szczęśliwy

Mourinho stworzył już listę potencjalnych nowych nabytków. W jej skład wchodzą takie nazwiska jak Didier Drogba czy Fernando Llorente. Mimo iż dyrektor Jorge Valdano zapowiedział, że Mesut Oezil był ostatnim transferem Realu, Portugalczyk nalega na sprowadzenie napastnika o nieco innym profilu niż Benzema czy Higuain, aby stworzyć więcej wariantów gry.

Do kadry powraca Ebi Smolarek?

Więcej o: