Jose Mourinho znów zadziwił świat piłki! "Byłem niegrzeczny, ale wobec idioty"

Jose Mourinho po raz kolejny zadziwił świat piłki. Tym razem Portugalczyk podszedł w trakcie meczu do ławki rezerwowych rywala i zaczął czytać notatki taktyczne jednego z członków sztabu szkoleniowego Southampton. - Byłem niegrzeczny, ale niegrzeczny wobec idioty - wypalił po meczu Mourinho.
Zobacz wideo

Tottenham niespodziewanie przegrał 0:1 z Southampton w noworocznym meczu Premier League. Zwycięskiego gola strzelił Danny Ings, ale bohaterem meczu został Jose Mourinho. Portugalczyk podszedł w drugiej połowie do ławki rezerwowych rywala i zaczął czytać notatki taktyczne jednego z członków sztabu szkoleniowego Southampton.

Po spotkaniu Mourinho wytłumaczył swoje kuriozalne zachowanie. Okazało się, że wcześniej Portugalczyk wymienił kilka ostrych zdań z członkiem sztabu szkoleniowego Southampton. - Zasłużyłem na żółtą kartkę. Byłem niegrzeczny, ale niegrzeczny wobec idioty - rzucił w swoim stylu Mourinho.

Tottenham Hotspur po noworocznej porażce zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League. Zespół Jose Mourinho ma 30 punktów po 21 meczach. Southampton jest 12. i ma 25 punktów.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: