Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jurgen Klopp nie chce przedłużyć kontraktu z Liverpoolem? Zaskakujący powód

Trener Liverpoolu Jurgen Klopp nadal nie przedłużył kontraktu, który wygasa w 2022. Menadżer trenera twierdzi, że to wszystko przez... angielską pogodę. Sytuację Niemca monitorują największe kluby w Hiszpanii.
Zobacz wideo

Jurgen Klopp od blisko czterech lat jest trenerem Liverpoolu i wyciągnął klub z posuchy związanej z brakiem zdobywaniem tytułów. W tym sezonie wygrał wszystkie pięć spotkań Premier League i po zwycięstwie w Lidze Mistrzów dołożył także Superpuchar Europy. 

Hiszpańskie media twierdzą, że sukcesy Kloppa nie przeszły bez echa na Półwyspie Iberyjskim, bo szefowie Realu Madryt i Barcelony rozważają ewentualne ściągnięcie Niemca po trwającym właśnie sezonie. 

Klopp nie chce przedłużyć przez pogodę?

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że sam agent Kloppa Marc Kosicke, zasugerował ostatnio, że sprawy z przedłużeniem umowy przez Niemca się przeciągają, a sam Klopp ma już dość angielskiej pogody. -  Umowa Jurgena jest nadal ważna do 2022 roku i nie jest tajemnicą, że klub chciałby przedłużyć -  mówi agent Niemca.

I dodał: „Nie należy lekceważyć aspektu złej pogody. Pamiętam, że w listopadzie lub grudniu Liverpool po raz pierwszy poprosił nas o przedłużenie kontraktu. Powiedziałem wtedy„ Poczekajmy ”. Wciąż mamy na to trochę czasu. Musimy poczekać i zobaczyć, jak wszystko się rozwinie i czy zmiany klimatu przyniosą lepszą pogodę w Anglii, czy tylko w Niemczech. Ulla (żona Kloppa - przyp.red) i Jurgen wstają rano i jest ciemno. Kiedy spotykają się ponownie wieczorem, jest również ciemno lub szaro i do tego jest mżawka. - wypalił agent.

Więcej o: