Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Są wyniki badań Grzegorza Krychowiaka po brutalnym faulu Fernandinho

Pomocnik Manchesteru City brutalnie sfaulował Grzegorza Krychowiaka w meczu 25. kolejki Premier League. Polak opuścił boisko w 33. minucie. Nie był w stanie kontynuować gry. Są już wyniki badań reprezentanta Polski.

Krychowiak nie doznał żadnego poważniejszego urazu. Mięsień jest zbity i opuchnięty. Sprawia duży ból. Występ w sobotnim meczu przeciwko Southampton jest zagrożony - poinformował "Przegląd Sportowy".

Polski pomocnik nie dokończył meczu z Manchesterem City. Został nadepnięty przez Fernandinho, a Brazylijczyk nie otrzymał nawet żółtej kartki. West Bromwich Albion przegrało z Manchesterem City 0:3.

- To było fatalne zagranie, nie ma w tym przypadku - powiedział Alan Pardew, trener WBA o faulu Fernandinho. Sędzia Bobby Madley potwierdził, że widział powtórki, ale uznał, że zachowanie Fernandinho nie było celowe - informuje "Daily Mail".

West Bromwich Albion zajmuje ostatnie miejsce w Premier League. W 25 meczach drużyna Grzegorza Krychowiaka zdobyła 25 punktów. Do bezpiecznej strefy traci cztery.

Więcej o: