Niszczycielski żywioł zaatakował. Były bramkarz Legii załamany. "Płakać się chce"

Dramat spotkał byłego bramkarza Legii Warszawa - Arkadiusza Malarza. Potężna wichura szalejąca w Polsce od kilku dni zniszczyła balon, pod którym trenowali zawodnicy akademii byłego zawodnika.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Arkadiusz Malarz w całości poświęcił się prowadzeniu założonej w 2016 roku akademii piłkarskiej "Green" w podwarszawskim Piasecznie. Były bramkarz m.in. Legii Warszawa czy ŁKS-u Łódź niemal codziennie publikuje na Instagramie filmiki z treningów z młodymi bramkarzami.

Zobacz wideo Wieczysta sunie w górę. Odważna deklaracja Peszki

"Green Piaseczno to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się akademia piłkarska, zajmujący się szkoleniem młodych adeptów i adeptki piłki nożnej. Od 2016 roku prowadzimy nabór dla dzieci i młodzieży od 3. roku życia. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, profesjonalni trenerzy przy wsparciu dietetyka i psychologa" - czytamy na stronie internetowej akademii Malarza.

Dramat Arkadiusza Malarza

W sobotę rano były bramkarz opublikował w mediach społecznościowych film z dramatu, jaki go spotkał. Potężne wichury, które w ostatnich dniach nawiedziły Polskę, zniszczyły balon, pod którym trenowali zawodnicy AP Green.

"2-1 dla ciebie k***a mać" - napisał na Instagramie Malarz, publikując zdjęcie zniszczonego balonu. "Płakać się chce" - dodał, wrzucając filmik ze zdarzenia, który znalazł się też na Twitterze.

Malarz w karierze grał m.in. w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Amice Wronki, AO Xanthi, Panathinaikosie, AEL-u Limassol, GKS-ie Bełchatów, Legii Warszawa i ŁKS-ie Łódź. Ze stołecznym klubem Malarz zdobył trzy mistrzostwa Polski oraz puchar kraju i zagrał z nim w Lidze Mistrzów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA