Hit transferowy Legii Warszawa? Potrzebne są duże pieniądze

Napastnik Łudogorca Razgrad Jakub Świerczok jest przymierzany do transferu do Legii Warszawa. Zawodnik miałby przejść do lidera Ekstraklasy w przypadku odejścia Jarosława Niezgody, co prawdopodobnie wydarzy się w obecnym okienku transferowym. Problemem w przypadku Świerczoka może być długi kontrakt, który obowiązuje go w Bułgarii.

Jak poinformowała na Twitterze dziennikarka "Przeglądu Sportowego" Izabela Koprowiak, Jakub Świerczok mógłby przejść z Łudgorca Razgrad do Legii Warszawa. Lider polskiej ekstraklasy ma szukać zastępstwa za Jarosława Niezgodę, który ma odejść z klubu jeszcze w zimowym okienku transferowym i ma ofertę między innymi z grającego w amerykańskiej MLS Portland Timbers

Zobacz wideo

Problemem Legii Warszawa może być długi kontrakt Świerczoka

Dziennikarz Weszło Krzysztof Stanowski zauważył, że przeszkodzić w transferze Świerczoka może długość jego kontraktu. Ten obowiązuje jeszcze przez 2 lata i ma być wysoki, co potwierdza menedżer zawodnika, Jarosław Kołakowski. 

Jakub Świerczok do Łudogorca Razgrad przeszedł w styczniu 2018 roku z Zagłębia Lubin. Od tego czasu zagrał w nim 75 meczów i strzelił 34 bramki. Legia Warszawa jest liderem PKO BP Ekstraklasy po 20. kolejkach obecnego sezonu, mając na koncie 38 punktów. 

Więcej o: